• tr
  • en

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

1975 yılında kurulan Cengizhan  Lojistik, 2006 yılından bu yana lojistik hizmet sağlayıcı olarak Türkiye Lojistik Hizmetleri, Liman Lojistik Hizmetleri, Depolama  Lojistik Hizmetleri ve Terminli Parsiyel  yük taşımacılığı olmak üzere dört stratejik alanda hizmet vermektedir. Denizli merkezli olan firma, İstanbul,  İzmir ve Aydın şubeleri ile birlikte faaliyet koordinasyonlarını sağlamaktadır.

Cengizhan Lojistik'in Türkiye Lojistik Hizmetleri kapsamında tek noktadan tek noktaya ya da tek noktadan, belirlenen rota üzerinde dağıtmalı olarak Türkiye’nin her şehrine hizmet verilmektedir. Şirketimiz Türkiye Limanlarına ithalat ve ihracat amaçlı gümrükçü firma ile irtibat ve koordinasyonu sağlayarak Konteyner Taşımacılığı operasyonları (ara nakliyeleri) gerçekleştirmektedir.

İstanbul Kıraç'ta, dağıtım ve toplama kolunda stratejik bir konuma sahip Lojistik  Depoda ise genel kargo, proje kargo, dökme yük, paletli ürün depolama, elleçleme , operasyon  sevkiyat hizmetleri veriyor. Depo bugün 12.000 m2 alana sahiptir. Bunun yanı sıra ürün iadeleri ve takibi hizmeti mevcuttur. Cengizhan Lojistik,  2010 yılından bu yana Türkiye'nin önde gelen tedarikçilerine ve mağazacılık yapan firmaların paletli ve dökme rezervasyonlu parsiyel yük taşımacılığı gerçekleştirmektedir. 
Her zaman eğitim ve öğrenime önem veren Cengizhan Lojistik her sene öğrencilere burs sağlamaktadır. M.E.B. ile ortak bir projeye de imza atarak Atatürk Teknik Endüstri Meslek Lisesinde Lojistik Bölümünün kurulması ve hayata geçirilmesinde öncü katkı sağlamıştır. Bu bölüm öğrencilerine her sene staj ve iş imkanı sunmuş ve öğrencilerin bu kazanımına destek olmuştur. Bu alanda da desteklerini büyüterek hizmet vermeye devam edecektir. 

Cengizhan Lojistik’te kendisine ait son sistem ve çağdaş, kapalı-açık dorseler ile 100’e varan araç yanı sıra sürekli büyüyerek, araç sayısını da arttırmaktadır. 2011 Yılı ‘’En Hızlı Büyüyen 50 Şirket’’ içinde yer alarak, Başbakanlık tarafından ödülünü almıştır. 

Türkiye pazarındaki yerini almak için kararlılıkla ve emin adımlarla  yürüyen Cengizhan Lojistik, L-1 ve K-1 Yetki belgelerine sahiptir. Bunun yanı sıra, ISO 9001:2008 kalite belgesine de sahip olan Cengizhan Lojistik müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmek adına yetki belgeleri anlamında da yükümlülüklerini yerine getirmiştir.
Cengizhan Lojistik altına imzasını attığı tüm işlerinde, taşınan ürünleri sigorta kapsamında tutar ve bu anlamda ciddi bir yatırım sağlamıştır. Günümüz şartlarında bu durumun önemi tüm müşteriler tarafından kabul görmüştür.

Hacıeyüplü Mah. Menderes Bulv. No:33 DENİZLİ
+90 (216) 394 39 40
+90 (258) 371 16 52
info@cengizhanlojistik.com.tr